футболки для геймеров ачивменты и трофеи Прошивка Xbox 360 slim.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 65 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5
Ваше мнение по поводу Wii 
Автор Сообщение
-------
-------

Сообщение Re: Ваше мнение по поводу Wii
Ну разве шо РЕЙМЕНЫ... :D

Пт ноя 07, 2008 10:17 pm
---------
---------

Я: Xbox Ambassador
Army of Two писал(а):
Что да?Не знал.Что получается и ВИИ надо прошивать?А так столько игры на нее стоят?

Ага. Оригинальные игры стоят где-то $50, чуть дешевле, чем игры для бокса и ПС3.

Пт ноя 07, 2008 10:52 pm
----
----

Всім привіт!!!
Я прочитав відгуки про Wii і з кожним погоджуюсь на всі 100%,бо кожен має свою думку,смак,стиль життя і т.д.! На сьогоднішній день ще не всі мають телевізори формату (HD i FULL HD)!!! Я на графіку як правило звертаю увагу в останню чергу,мене більше цікавить сюжет.Згадайте 1995-96 рік таку гру BIO HAZARD (Rezident Evil) на PS1 я її проходив на японській мові і згадайте яка була графіка!? хтось на це звертав увагу? я скажу відверто за всіх!, що НІХТО на це уваги не звертав! навіть про таке і не думав!!! Тому що,це хіт,і тому,що це гра!!!! і на сьогодні люди такі іграшки мають в колекції хто вважає що він (ГЕЙМЕР) і має на чому покатати (класику),яку я перечисляти не буду,так,як нема потреби для кожного з нас вона інакша!.Але такі ігри як ЗЕЛЬДА,МАРІО,БАНДЖО КАЗУЄ,ТУРОК,ДЖЕЙМС БОНД-ЗОЛОТЕ ОКО,ГІБРІД ХЕВЕН.і т.д.багато перечисляти!!!!!.Про консоль СУПЕР НІНТЕНДО нічо на разі говорити не буду,бо там багато пересікалось з консолью SEGA!,але нагадаю вам,що коріння Wii якраз звітам і походять!!! І Wii має повно своїх хітів!!!! і має право на життя завдяки нам, тому що це НІНТЕНДО, і не можна судити консоль тільки по тому,що вона має 700 герц і не таку графіку як бокс 360 чи соні 3. Wii не розрахований на телевізори з великим розширенням точок(пікселів 1920x1080(FHD)) я погоджуюсь,але грати можна,для цього є кабеля відповідні.АЛЕ Я ДУЖЕ СПІВЧУВАЮ ЦИМ (ГЕЙМЕРАМ),ЯКІ КАТАЮТЬ ХВОХ 360 або СОНІ 3 НА ПРОСТИХ ТЕЛЕВІЗОРАХ!!!! h-h ,Краще Wii на HD.
І всетаки я хочу сказати що консоль Wii на сьогоднішній день для дітей віком від 4-14 років, або для сімейного дозвілля і компанії весело провести час виставляю на BEST OF THE BEST!!! 2-2 Включаючи навіть такий варіант,що кровавих,жорстоких,страшних ігор там по мінімуму, я це говорю згідно обмеження віку 4-12 років.
Знову ж таки я вернусь на початок це моя власна думка!!! А вибирати вам: на чому і в що маєте бавитись ви і ваша дитина!!! Всім УСПІХУ І УДАЧІ з Повагою Юрій м.Львів

Чт апр 14, 2011 1:54 pm
-----
-----

Я: The Ace of Spades
Вии - крутая штука! Один только франчейз марио рвет в клочья любые гири и анчартед, я уже не говорю о зельде. Графика конечно не торт, но лично я играю в игры не ради красивой картинки (так, например крайзис мне вообще не понравился, т.к. кроме охренительно красивой графики ничего предложить не мог). Короче, мне нравится Вии и надеюсь в скором времени стать ее владельцем. ac_dc_r

Чт апр 14, 2011 3:18 pm
-
-

Не давно купил, море фана, 360 забыл уже как 3 дня

Вт окт 18, 2011 8:54 am
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 65 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5